Samo za vas (tinejdzere) :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za vas (tinejdzere) :)))

Dobrodosao/la...ovo je mesto gde se mozes zabaviti sa svojim vrsnjacima,upoznati novog prijatelja...lep provod...:P
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 nokti, nadogradnja, saranja........

Ići dole 
AutorPoruka
micika
Welcome!
Welcome!
micika


Ženski
Broj poruka : 1
Godina : 32
Lokacija : beograd
Raspoloženje : super
Datum upisa : 16.05.2010

nokti, nadogradnja, saranja........ Empty
PočaljiNaslov: nokti, nadogradnja, saranja........   nokti, nadogradnja, saranja........ Empty16th Maj 2010, 20:28

Caos svima Very Happy

Obozavam da imam lepe nokte, pogotovu ako su isarani. Nisam ljubitelj odlaska po salonima, to mi je smor kada moram na jednom mestu da sedim duze. Nekada su mi nokti prirodni ali kada mi pukne neki tu je spasonosna nadogradnja sunny . Vec odredjeno vreme sama sebi sredjujem nokte, a kako sam se ispraksirala pocela sam i drugaricama. Na netu sam naletela na prirucnik i dvd ,,Nokti i zivot uz njih,, iz radoznalosti sam narucila i mogu vam reci nisam se pokajala. Za kratko vreme sam sve savladala i sada su mi nokti bas cool pogotovu sto ih sama sredjujem i znam tacno sta radim. Dok sam isla po salonima nadogradnja mi je kratko trajali i oni su govorili kako je to normalno NE!!! tek sada znam sta su radili tj. sta nisu radili kako treba. Tako da svima preporucujem da malo vise saznaju kako treba da se postupa sa noktima da bi bili super.
Nazad na vrh Ići dole
 
nokti, nadogradnja, saranja........
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Samo za vas (tinejdzere) :))) :: Raznoooo :) :: ~Girls club~-
Skoči na: