Samo za vas (tinejdzere) :)))
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samo za vas (tinejdzere) :)))

Dobrodosao/la...ovo je mesto gde se mozes zabaviti sa svojim vrsnjacima,upoznati novog prijatelja...lep provod...:P
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stace meni soba kad imam stan???

Ići dole 
AutorPoruka
Natasha-chan
Welcome!
Welcome!
Natasha-chan


Ženski
Broj poruka : 20
Godina : 27
Lokacija : Onuda
Raspoloženje : Nyappie ;D
Datum upisa : 17.02.2010

Stace meni soba kad imam stan??? Empty
PočaljiNaslov: Stace meni soba kad imam stan???   Stace meni soba kad imam stan??? Empty17th Februar 2010, 15:22

XD
yo ljudovi moji XD
Ja san Natasha,iam 13 godina[14.11.1996.],sa Zlatibor the Vukojebina City [rodjena u Mostaru]
Ja ne slusan ni Miley Cyrus ni Britney,nit gledan Twillight, vec volin Japan i sve vezano za njega,slusan J-rock i umjesto da gledan spansku seriju ja gledan J-doramas ,tak da morate da me trpite xD
umjesto da pjevusin Jelenu Karleusu ja pjevusin Ayumi Hamasaki xD
kk,dosta s tim...sta treba ovdje pisat....cek da vidin u druge sobice...
_______________________
Update:
ae ovako cu.....porosto i jednostavno...
Muzika:J-rock ou jea 8D
-fav. bend: the GazettE 4ever <3 [a onda i Dir en Grey,Alice Nine,X Japan,LM.C,An Cafe,Mucc,L'Arc~en~Ciel,........ihaaaa......]
-fav. pevacpevacica/il sta vec: Miyavi,BoA,Ayumi Hamasaki,Koda Kumi
-fav. pjesma: ima ih dosta....bolje da sad ne pocnen nabrajat.... xD
TV: Tokyo TV,TOKYO POP,TOKYO CONNECTION
-fav. film: Death Note,RINGU[nije za one sa slabim srcem! <ozbiljno ;+to moze samo da gleda mahnitovina poput...MENE]
-fav. serija: 1 Litre of Tears
Visina: 170 cm xP
Tezina: 49 kg.....sto pre moran da se ugojin ak ne zelin da se prekinen na dva djela....
Kosa: trenutno- iman friz kao Uruha Very Happy <3
Oci: smedje.....mada....ja trpam sharingan,plava,zelena,razna,sociva xD
Style: kako mi se cefne! >>> Lolita,Decora,kad pocrnim leti Ganguro,Visual Kei,Scene,Oshare Kei
Hobiji: slikanje,fotografija,photoshop,zivotinje,gitara,cosplay,pravljenje raznih stvarcica,klavir,vicevi,spaFanje,Japanizam,pisanje fanfictiona,fanart,doujinshi
Ljubimci: moj mini zoo vrt <3 ...macke,psi,ribice,ptice,kornjacica,hrcak koji ce uskoro crc jer ga je sestra okupala xD
Porodica:tata,mama,mladja sestra[ne daj Boze nikome]
Fav. hrana: sushi,ramen
Fav. pitje: guarana [ne usudjujte se da probate Sake.....ima ukus kao da ti se neko popisao u casu,i to pre 2 min pa jos onak toplo.......]
Fav. gmaes: Devil May Cry,Final Fantasy,Sims,Naruto Arena,Ninja Saga
Nes o meni: ukratko> Crazy! mogu 'ladno da buden Miyavi-eva cera xD bolje zena 8D [xD]

a slike....eeh........nije za mladje od 18 god. -mogu da se istraumiraju
Laughing ae kasnije....... xD
Nazad na vrh Ići dole
 
Stace meni soba kad imam stan???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Samo za vas (tinejdzere) :))) :: Welcome :: WeLcOmE!!!-
Skoči na: